ekonomi

Garanti Bankası İle İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarının karşılanması için bankaların hemen hemen hepsi her dönem ihtiyaç kredisi kampanyası yapmaktadır. Özel günlerde, bayramlarda ve yılbaşı zamanların da bankaların kredi kampanya seçenekleri hem cazip hem de bol olmaktadır. Bankalarında teknolojik gelişmelere ayak uydurması ile birlikte şubeye gitmeden telefon ya da bilgisayar ile kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. 65 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları ile her zaman en çok tercih edilen banka olmaktadır. Kurumsal, ticari, Kobi, bireysel olmak üzere tüm alanlarda etkili bir şekilde faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olma ünvanına sahip olan Garanti Bankası 48 ay vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi imkânı sunmaktadır.

 

– GARANTİ BANKASI YENİ YIL KREDİSİ

 

Yeni yıla girerken de Garanti Bankası müşterilerinin nakit sıkıntılarını gidermek için başarılı kredi imkânları sağlamaktadır. 12, 24, 36 ve 48 ay vade seçenekleri 3 bin TL ile 30 bin TL arasında değişen tutarlar sadece Garanti Bankası müşterileri geçerlidir. Bütçenize en uygun olan nakit ihtiyacınızı alabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile rahat rahat ödeyebilirsiniz. Gelir durumunuz ve bankalar ile çalışma düzeninizi gösteren kredi notunuz sayesinde ihtiyaç kredisi kullanmanız çok daha kolay olmaktadır.

 

– İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

 

Kredi kullanmak isteyen kişilerin mutlaka 18 yaşını bitirmiş olmaları gerekmektedir. Tüm resmi işlemlerde en önemli belge nüfus cüzdanıdır. Bankadan çekilecek olan krediler içinde nüfus cüzdanı istenilmektedir. İkametgâh belgesi ve adınıza ait bir adet faturada kredi kullanımı sırasında istenilmektedir. Artık internet üzerinden ya da cep telefonu ile ön başvuru yapılabilmektedir. Bu ön başvuruların onayının ardından en yakın Garanti şubesine gidilmesi ve kredi kullanımı için gerekli olan belgelerin sunulması gerekmektedir. Gelir belgesinin de sunulması çok önemlidir.

 

– İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANIM OLANAKLARI

 

Günümüzde artık her tür işletme ya da birey ihtiyaç kredisi kullanımına yönelmektedir. Tüketiciler için en önemli konu kredi kullanırken mutlaka faiz oranlarına bakması gerekmektedir. Garanti Bankası bu konuda da müşterilerinin yanındadır. Faiz oranları ile ihtiyaç kredisi olanakları ile müşterilerinin yüzünü hem kredi kullanırken hem de krediyi öderken güldürmektedir.

Bir Cevap Yazın