fotoğrafçı

İphone İçin Fotoğraf Uygulamaları

iPhone’un içeriğinde ki kamera uygulamaları yerine mağazasında bulunan yüksek kalitede uygulamaları kullanırsanız, fotoğraf çek durumlarda daha iyi neticeler elde ettiğinizi göreceksiniz. Bu fotoğraf çekme programları ya da uygulamaları en güncel ve kullanışlı olanlarını aşağıda ki listede bulabilirsiniz.

 

Hepimiz akıllı telefonlarımız ile fotoğraf çekilme ya da çekmeyi seviyoruz. Günümüzün gelişmiş fotoğraf çekme programları ile fotoğraf çekmek hem daha az zaman isteyen bir iş oluyor hem de daha kaliteli. Kamerası güçlü bu fotoğraf çekilme kalitesi yüksek popüler cihazlardan biri de çoğumuzun bildiği gibi iPhone.

 

iPhone fotoğraf çekme programları sayesinde günümüzde kameralardan bile daha kullanışlı olabiliyor. iPhone daha kaliteli fotoğraf çek ve bu fotoğrafları dilediğince paylaş.

 

 Snapseed

 

Fotoğraf ile uğraşan çoğu iPhone telefon sahibinin kullandığı yüksek çözünürlüklü Snapseed özellikleri ile ister amatör ister profesyonel seviyesinde tüm kullanıcıları kendine çekiyor. Firmanın profesyonelliği fotoğraf çekilme efektleri üzerineydi ve geçmiş yıllarda photoshop ve türevi programlar için plug-in fotoğraf çek programı yapıp satıyorlardı. Rakip uygulamalardan farkı, düzenleme kısmında hassas ayarlar olduğunu söyleyebiliriz. Bunun ile birlikte güçlü yanlarının en önemlilerinden biri de kolay kullanım.

 

 VSCO

 

Popüler bir diğer iPhone uygulaması olan VSCO ile fotoğraflarınızı büyük oranda değiştirmeden basit hamleler yaparak farklı formatlara sokabiliyorsunuz. VSCO ayrıca çoğu gerçekten muhteşem özel düzenleme tarzları, renk tonu ayar yapma gibi yetenekler sunar. Negatif durum olarak başlangıçta kullanıcıyı uğraştıracak zorlu bir ara yüze sahip olduğunu söyleyebiliriz.

 

Camera+

 

ISO ve yüksek çekim hız kontrolü, manüel yakınlaşma gibi zarif özellikleri içeren Camera+ uygulamasının kullanımı çok basit. Güçlü özellik olarak kolay ve daha kullanışlı bir kullanıcı ara birimi sunuyor. Zayıf tarafı ise çektiğiniz fotoğrafları elden geçirmek daha basit şekilde tasarlana bilirdi.

 Slow Shutter Cam

 

Uzun pozlu fotoğraflar çekmenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan bu iPhone uygulaması yaratıcı fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor. iPhone ile fotoğraf çektiğinizde, kamera otomatik şekilde doğru pozlu elde etmek için ISO yu ve çekim hızını ayarlar. Bu durumlar için de size Motion Blur, Low Light, Light Trail olarak üç seçenek sunar.

 

Bir Cevap Yazın